Sonia Bohosiewicz sprząta u Więckiewicza


Gwiazda "Wojny polsko-ruskiej" zmienia swoje oblicze. Zobacz scenę z filmu "Zero" - głośnego debiutu Pawła Borowskiego.

Oficjalny raport z karetki pogotowia, która została wezwana do umierającego Michaela Jacksona, nie pozostawia żadnych wątpliwości - osobisty lekarz artysty, doktor Conrad Murray, wprowadził w błąd reanimującą piosenkarza służbę medyczną. Anne Hathaway, którą niedługo będzie można oglądać na ekranach kin w komedii romantycznej "Walentynki", zdradziła w wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "GQ", że "całowanie na ekranie nie jest jej najsilniejszą stroną". Jello Biafra, czyli człowiek-instytucja amerykańskiej sceny niezależnej, wystąpi 1 lipca na koncercie w Łodzi.Życie Karola jest bajką. Do czasu jednak, gdy jego kochanki dowiadują się o swoim istnieniu! Ruszają prace nad nową wersją przygód polskiego Don Juana, znanego z komedii Romana Załuskiego "Och, Karol". Na świetne polskie filmy walą tłumy, polski teatr podbija Europę, polscy artyści dostają ważne nagrody. Takiego roku w kulturze nie było od lat. Fiński film "Para do życia" zdobył nagrodę Millennium Award w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie. Ceremonia przyznania nagród odbyła się w sobotę.

Patrick Stewart najprawdopodobniej wystąpi w filmie "Mad Max: Fury Road".

Jeden z amerykańskich kościołów baptystycznych zamierza oprotestować uroczyste pożegnanie zmarłego 16 maja wokalisty Ronniego Jamesa Dio. Wyznawcy Westboro Baptist Church z Kansas przekonują, że artysta "czcił szatana" i "nawoływał do przemocy". Czy już za rok usłyszymy na krakowskich Błoniach muzykę z filmu "Piraci z Karaibów"?! Niewykluczone, ale nie zdradzajmy szczegółów... W Krakowie trwa 3. Festiwal Muzyki Filmowej. Gośćmi honorowymi imprezy są dwaj laureaci Oscarów - chiński kompozytor Tan Dun ("Hero") i twórca muzyki do "Władcy Pierścieni" Howard Shore oraz japoński artysta Shigeru Umebayashi ("Spragnieni miłości").

Roman Polański złożył pozew przeciwko fotografom, którzy zrobili zdjęcia jego rodzinie nieopodal jego posiadłości w szwajcarskim Gstaad. Gwiazda "Tomb Raidera" planuje wcielić się w postać Czarownicy w ekranizacji baśni o Śpiącej królewnie. Neopoganie w służbie metalu, czyli szwajcarska fromacja Eluveitie, zakończyła nagrania trzeciego albumu "Everything Remains".Formacja Pink Freud zagra podczas rozpoczynającego się lata, szereg koncertów w całej Polsce. Kristen Stewart, gwiazda kultowej serii filmów o wampirach, "Zmierzch", przyznała ostatnio, że zamierza w najbliższym czasie zaangażować się w projekt, do którego scenariusz napisze jej matka. Dla pań będzie to pierwsza zawodowa współpraca. Roger Daltrey zażyczył sobie, aby pokazano mu ostateczną wersję nowego filmu "Radio na fali", zanim wyraził zgodę na wykorzystanie w nim piosenek grupy The Who.

Budka Suflera dla czterech pokoleń


Dziś (30 października) do sklepów trafia nowy album Budki Suflera, "Zawsze czegoś brak". Weterani polskiego rocka ponownie współpracowali ze znanym tekściarzem Andrzejem Mogielnickim.

Poluzjanci mają "Drugą płytę"


Dobrze znani sesyjni muzycy w wolnych chwilach współpracują pod szyldem Poluzjanci. Po 10-letniej przerwie dorobili się "Drugiej płyty", która dziś (11 lutego) trafia do sklepów.

Samuel L. Jackson w roli okrutnego agenta


W internecie zadebiutował pierwszy zwiastun thrillera "Unthinkable".

"Najlepszy film o Muppetach" w prezencie na Gwiazdkę


"Muppety", które twórcy skromnie nazywają najlepszym filmem wszech czasów, trafią do kin w okolicach Bożego Narodzenia 2011 roku. W obsadzie znajdzie się plejada pluszowych i ludzkich gwiazd.

Media: Wielka niespodzianka w Cannes


Ku ogólnemu zaskoczeniu Złota Palma w Cannes przypadła w tym roku filmowi "niszowemu" i eksperymentalnemu - podkreśla w poniedziałek francuska prasa. Główną nagrodę otrzymał w niedzielę tajlandzkie film "Uncle Boonmee who can recall his past lives".

nasze kancelaria organizuje gówno szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci także grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne również holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje cannabis szkoły i wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne również holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od chwili codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na układ zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym

jednodniowe wycieczki szkolne

uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawka szkoły na każdą fundusze plus w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także marycha szkoły na każdą fundusz także do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego